Про компанію Авто Акорд

alt
Автоцентр «Авто Акорд»

В кінці березня 2007 року на Автограді відкрився автоцентр офіційного дилера Рено на Закарпатті. За минуле десятиліття тисячі закарпатських автомобілістів стали власниками автомобілів з ромбом на решітці радіатора, що дозволило французькій марці відчутно зміцнити свої позиції на території найзахіднішої області України.

За цей час багато чого змінилося - зокрема, помітно змінився та розширився модельний ряд, в якому зараз є автомобілі практично на будь який смак та гаманець. Звичайно, за десять років вдосконалилися не тільки автомобілі, але й стандарти з їх представлення та обслуговування. Саме тому на початку 2017 року в автоцентрі компанії "Авто Акорд" розпочалася масштабна та глобальна реконструкція. Оновлення автоцентру носило зовсім не косметичний характер, оскільки воно було пов'язано з повним переплануванням всередині будівлі. Таким чином, після реконструкції внутрішній простір автосалону оптимізовано для того, щоб зробити умови вибору та обслуговування автомобіля максимально зручними та комфортними для клієнтів. Нові стандарти компанії Рено, яким повністю відповідає оновлений автоцентр "Авто Акорд", передбачають досконалі рішення та найкращі матеріали, які були використані під час реконструкції. Саме тому зараз ми можемо з гордістю сказати, що наш автоцентр відповідає найсучаснішим вимогам та високим стандартам якості обслуговування клієнтів Рено.

Зрозуміло, що в автоцентрі створені найкращі умови як для перебування клієнтів, так і для роботи самих працівників. Просторий шоу-рум, продумана зона відпочинку із доступом до мережі інтернет, окрема сервісна зона для прийому та видачі автомобілів - все це дозволить провести час у нашому автоцентрі з комфортом та користю.